medyauzmani.com

Virtus Ocak ayı varlıklarını 171,1 milyar dolar olarak bildirdi Yazar Investing.com


© Reuters.

HARTFORD – Yatırım yönetimi ürünleri ve hizmetleri sunan Virtus Investment Partners, Inc. (NYSE:VRTS), 31 Ocak 2024 itibariyle yönetim altındaki varlıkların (AUM) toplamının 171,1 milyar dolar olduğunu açıkladı. Bu rakam, 31 Aralık 2023 itibariyle bildirilen 172,3 milyar dolardan hafif bir düşüşe işaret ediyor.

Raporlanan AUM, çeşitli ürün türlerindeki yatırımları içermektedir. Açık uçlu fonlar 55,6 milyar $ ile bir önceki ayın 56,1 milyar $’ına göre hafif bir düşüş gösterdi. Kapalı uçlu fonlar da 10 milyar $’dan 9,8 milyar $’a düşmüştür. Perakende ayrı hesaplar ve kurumsal hesaplar sırasıyla 43,1 milyar $ ve 62,7 milyar $ olarak gerçekleşti ve her ikisi de bir önceki aya göre marjinal düşüşler yaşadı.

Varlık sınıfına göre, hisse senedi 96,5 milyar dolarla en büyük varlık olmaya devam etti, ancak Aralık sonunda 96,7 milyar dolardan küçük bir düşüş gördü. Sabit gelir ve çoklu varlık sınıfları da düşüş yaşadı; sabit gelir 37,2 milyar dolardan 36,8 milyar dolara, çoklu varlık ise 21,4 milyar dolardan 21,1 milyar dolara geriledi. Yönetilen vadeli işlemler ve gayrimenkul menkul kıymetleri gibi stratejileri içeren alternatifler 16,9 milyar dolardan 16,7 milyar dolara düştü.

Virtus, bu varlıkları yönetmenin yanı sıra, AUM’nin bir parçası olarak kabul edilmeyen 2,6 milyar dolarlık diğer ücretli varlıklara da hizmet sağladı.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın