medyauzmani.com

Worksport, AL3PRO tonneau kapaklarının ilk partisini tamamladı Yazar Investing.com


© Reuters.

WEST SENECA, NY – Worksport Ltd. (NASDAQ:WKSP), kamyonlar için tonneau kapakları ve yeşil enerji çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak AL3PRO Sert Katlanır Tonneau Kapaklarının ilk üretiminin tamamlandığını duyurdu. Şirketin West Seneca tesisinde üretilen 1.100 adetlik ilk parti, ABD içinde satışa ve sevkiyata hazır.

AL3PRO, RAM Trucks, General Motors GMC ve Chevrolet, Ford, Jeep, Nissan ve Toyota dahil olmak üzere çeşitli popüler kamyon modellerine uyacak şekilde tasarlanmış tamamen alüminyum sert katlanır bir örtüdür. Worksport, ürünün %90’dan fazlası yerli kaynaklı malzemelerle ABD’de üretildiğini vurguluyor.

Worksport CEO’su Steven Rossi, ürünün geliştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “AL3PRO kapak, müşterilerimize en iyisinden başka bir şey sunmamaya çalıştığımız yıllarca süren araştırma, sıkı çalışma ve özverinin sonucudur” dedi. Şirket ayrıca yakında Honda Ridgeline için de kılıf üretmeyi planlıyor.

Worksport, AL3PRO kılıfını Walmart, Amazon ve eBay gibi büyük çevrimiçi satış platformları aracılığıyla sunmayı amaçlayan daha fazla genişleme planına sahip. Bu, şirketin Kuzey Amerika’daki B2B bayi ağını büyütme stratejisinin bir parçası.

Tonneau örtüsüne ek olarak Worksport, otomotiv endüstrisi için şebekeden bağımsız enerji çözümleri sağlamayı amaçlayan SOLIS Solar Cover ve COR Battery System’i geliştiriyor. Rossi, COR bataryası için yapılan ilk kalite testlerinin olumlu sonuçlar verdiğini ve yakın gelecekte bu ürünlerle ilgili daha fazla güncelleme beklendiğini belirtti.

Bu makaledeki bilgiler Worksport Ltd. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın